en

en

Image

News

April 21, 2017

ДЖАМАЛА ПРЕДСТАВИТЬ НОВУ ПІСНЮ НА ГРАНД-ФІНАЛІ ЄВРОБАЧЕННЯ-2017

April 21, 2017

Джамала в рамках Євробачення – 2017 виступить двічі – в Першому півфіналі 9 травня і Гранд-фіналі 13 травня. Під час Першого півфіналу Джамала виконає композицію «Заманили» і представить симфонічну версію пісні 1944, а під час Гранд-фіналу відбудеться світова прем’єра її нового синглу I Believe in U.

З піснею 1944 Джамала перемогла на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2016. На даний момент її виконання на півфіналі і фіналі сумарно набрало в YouTube більше 26 мільйонів переглядів, а офіційний відеокліп 1944 подивилися майже два мільйони разів. Однойменний альбом співачки вийшов в Європі і США влітку 2016- го на найбільшому в світі рекорд-лейблі Universal Music Group. На Першому півфіналі Євробачення Джамала виконає симфонічну версію 1944, створену спеціально для цього шоу.

Композиція Заманили була написана Джамалою спільно з етно-хаос групою «ДахаБраха» і вийшла в світ в кінці жовтня 2016- го року. Пісня була відзначена музичною премією YUNA-2017 номінації «Кращий дует».

Головною прем’єрою майбутнього Євробачення стане презентація нового синглу Джамали I Believe in U. Для виконання композиції Джамала планує залучити учасників своєї команди телевізійного шоу «Голос країни» на «1+1» Анну Куксу, Наілє Ібраїмову і Кемі Оке. Як повідомлялося раніше, два тижні тому в Португалії відбулися зйомки відеокліпу на I Believe in U. Режисером виступив Ігор Стеколенко. Зйомки відео тривали три дні і проходили в Лісабоні, місті Сінтра і провінції Алентежу. Реліз нового синглу і прем’єра відеокліпу заплановані на середину травня.

 

Share on VKShare on FacebookTweet about this on Twitter
Social